Jedyna restauracja w Olsztynie otwarta 24h na dobę

U nas każdy zajdzie coś dla siebie tj. kebab, zestawy obiadowe, dania wegetariańskie, pizza, sałatki i napoje. W naszym lokalu czekają na Was zawsze świeże dania przygotowywane na miejscu z najwyższej jakości składników i dodatków, według naszych oryginalnych receptur.

Kebab to jeden ze specjałów kuchni tureckiej, który ma bardzo wiele odmian. U nas dostaniecie kebab z baraniną oraz drobiowy, podany w grubym cieście (bułce) lub zawijany w chleb arabski potocznie nazywany pitą.

Na czym polega tak wielki sukces kebaba? Znakomicie przyprawione i przyrządzone mięso, smaczne sosy oraz świeże warzywa to połączenie smakowe, któremu trudno się oprzeć. Kebab to idealna potrawa na szybki obiad w pracy, ale znakomicie nadaje się również na rodzinny posiłek lub spotkanie w gronie przyjaciół.

W menu mamy też prawdziwą włoską pizzę. Wspaniała pizza na cienkim cieście, pyszny sos z najlepszych pomidorów oraz tylko świeże dodatki- pachnąca, gorąca prosto z pieca. Nasza załoga przywiozła swoje umiejętności z Włoch, gdzie szkoliła się pod okiem mistrza.

Poza tradycyjnymi pizzami znajdziecie u nas również autorskie przepisy.

Gdzie nas znajdziecie? Na stacji Statoil przy ul. Śliwy 2 - choć dla wielu z Was to ul. Warszawska.

Naszą dewizą jest zadowolony klient, dlatego proponujemy produkty najwyższej jakości, dbamy o obsługę klienta i słuchamy Waszych opinii.

Pilnujemy, aby każdy opuszczający naszą kuchnię posiłek był na tyle dobry, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Świeże składniki

W naszym lokalu czekają na Was zawsze świeże dania przygotowywane na miejscu z najwyższej jakości składników i dodatków, według naszych oryginalnych receptur

Dostawa na czas

Mamy swoich dostawców i dostarczamy na terenie całego Olsztyna i okolic

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie w gastronomii

Zawsze ciepłe

Wasze zamówienia pakujemy w specjalne pojemniki termiczne aby trafiały do Was zawsze ciepłe i smakowały jak na miejscu, w lokalu